Порошенко проводить дебати з радником Зеленського – трансляція

15.04.2019 19:02
Сьогодні, 15 квітня в ефірі телеканалу ICTV стартували дебати між чинним президентом України Петром Порошенко і радником кандидата в президенти Володимира Зеленського Олександром Данилюком.

Сьогодні, 15 квітня в ефірі телеканалу ICTV стартували дебати між чинним президентом України Петром Порошенко і радником кандидата в президенти Володимира Зеленського Олександром Данилюком.

Відеотрансляція дебатів доступна на сайті телеканалу, пише «Слово і Діло».

Чего ждать от дебатов Порошенко / Зеленский – Свобода слова — ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦИЯ от 15.04.2019 Телеканал ICTV

Перед початком дебатів Петро Порошенко знову запросив кандидата у президенти Володимира Зеленського прийти на дебати сьогодні у студію телеканалу. Порошенко сказав, що готовий чекати Зеленського у студії протягом 40 хвилин.

Нагадаймо, гостями програми стануть журналіст «Українського тижня» Денис Казанський, Інна Кузнецова («Радіо Свобода»), Олександра Матвійчук (координатор ініціативи «Євромайдан SOS»), політологи Олексій Якубін та Сергій Таран, волонтер Мирослав Гай.

Нагадаймо, вчора глава держави зазначив, що дебати з Зеленським можуть відбутися 15 квітня в ефірі ICTV. Порошенко в черговий раз підкреслив, що зробить все для дебатів із Зеленським у ефірі «Суспільного». Він також закликав його взяти участь в ефірі програми «Свобода слова».

Пізніше у штабі кандидата в президенти Володимира Зеленського розказали, що не мають інформації про заплановані дебати 15 квітня в ефірі ICTV у програмв «Свобода слова», куди збирається чинний президент Петро Порошенко.

Водночас у штабі Зеленського готуються до дебатів 19 квітня.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA
Джерело статті: “https://www.slovoidilo.ua/2019/04/15/novyna/polityka/poroshenko-provodyt-debaty-radnykom-zelenskoho-translyacziya”

Другие материалы в этой категории: Борис Ложкин — продать в кредит »