Альона Шкрум: Уряд так «вдало» проводить реформу державного управління, що створює і створює нові органи влади

12.06.2019 13:43
Альона Шкрум: Уряд так «вдало» проводить реформу державного управління, що створює і створює нові органи влади

«КМУ вирішив створити новий орган влади — Державну службу України з етнополітики та свободи совісті. Новий орган, 51 державний службовець, витрати поки на рівні 25 млн. з податків українців», — про це на своїй сторінці у Фейсбуці пише народний депутат від «Батьківщини» Альона Шкрум.

«Чим цей орган буде заявитися — поки не ясно. Положення лише пишеться. Уряд так «вдало» проводить реформу державного управління, що створює і створює нові органи влади. Очевидно, саме так вони розуміють «оптимізацію» та «скорочення функцій держави».

Серед причин утворення нового класного органу з питань совісті зазначені — посилення конфліктів у релігійному середовищі у країні.

Згадано, як добре було, коли у 1995 році був створений Держком у справах релігії, і як погано, коли в 2010-2011 була проведена оптимізація кількості органів у державному управлінні і Держком ліквідований, а його функції покладені на МінКультури.

Мінкультури, бідний, не справляється, і треба створити новий центральний орган виконавчої влади. З питань совісті.

У пояснювальній записці зазначено, що громадська антикорупційна експертиза не проводилась (звісно), а «проект акту не потребує консультацій з громадськістю».

Постанову прийняли на Уряді без обговорення. Дореформувалися», — завершила Шкрум.

«Вечірні Вісті»

Джерело статті: “http://gazetavv.com/news/policy/1560344074-alona-shkrum-uryad-tak-vdalo-provodit-reformu-derzhavnogo.html”

Другие материалы в этой категории: Борис Ложкин — продать в кредит »