Атака клонів: на столичному окрузі балотуються два рідних брата - однофамільці депутата Третьякова

Атака клонів: на столичному окрузі балотуються два рідних брата - однофамільці депутата Третьякова
12.06.2019 14:39
Подібна технологія «двійників» — досить поширене явище в сфері «чорних» виборчих технологій.

фото УНІАН

На столичному мажоритарному окрузі №219 (Святошинський район) документи на реєстрацію кандидатами в депутати подали два рідних брата, які є однофамільцями чинного народного депутата від цього округу — голови Комітету у справах ветеранів та осіб з інвалідністю Олександра Третьякова.

Про це повідомляють «Факти».

Як зазначено в поданих документах самовисуванців, Третьяков Павло В’ячеславович (1971 р.н.) та Третьяков Олександр В’ячеславович (1989 р.н.) обидва народилися в місті Іркутськ, Росія, в сім’ї військовослужбовця. В даний момент обидва проживають на Троєщині — в одному і тому ж будинку в сусідніх квартирах.

«Два брати, які живуть в сусідніх квартирах на Троєщині вирішили помірятися політичними амбіціями в Святошинському районі. І за дивним збігом обставин чинний депутат від цього округу, який до того ж володіє досить великим рейтингом підтримки у місцевих виборців — їхній однофамілець. Ось вона — справжня демократія!», — коментує цю інформацію політтехнолог Олексій Голобуцький.

Насправді, за словами Голобуцького, подібна технологія «двійників» — досить поширене явище в сфері «чорних» виборчих технологій.

«Клонування кандидатів використовується на виборах, щоб «відгризти» кілька відсотків у конкурента за рахунок неуважності виборців, або навіть просто поганого зору, наприклад, у людей похилого віку. Як правило, такі клони не ведуть виборчу кампанію, а просто присутні в бюлетені з єдиною метою відбору голосів у рейтингового кандидата. Безумовно, на такі прецеденти потрібна реакція як ЦВК, так і правоохоронців», — зазначає політтехнолог.

Як повідомлялося, кандидат-клон може бути притягнутий до кримінальної відповідальності.Джерело статті: “https://www.unian.ua/elections/10583427-ataka-kloniv-na-stolichnomu-okruzi-balotuyutsya-dva-ridnih-brata-odnofamilci-deputata-tretyakova.html”

Другие материалы в этой категории: Борис Ложкин — продать в кредит »