Міністр інфраструктури прокоментував скандал із авіакомпанією SkyUp

Міністр інфраструктури прокоментував скандал із авіакомпанією SkyUp
12.06.2019 14:47
За словами Омеляна, ухвалу суду про призупинення дії ліцензії української авіакомпанії SkyUp Airlines не вплине на роботу компанії.

Суд призупинив дію ліцензії українського лоукостера SkyUp / фото facebook.com/skyup.airlines

Ухвала Баришівського районного суду про призупинення дії ліцензії української авіакомпанії SkyUp Airlines не вплине на роботу компанії.

Про це повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян на засіданні уряду.

«Ми дізналися про дуже дивне рішення суду Баришівського району. Це питання було не в його компетенції. Але це вже персональна відповідальність судді. Ми розробили механізм, який дасть авіакомпанії нормально працювати. Те, що відбувається нині, — це спроба втрутитися в механізм вільної конкуренції... Ми цього не допустимо і збережемо дешеві авіаквитки», — сказав Омелян.

Нагадаймо, у свою чергу очільник уряду Володимир Гройсман зазначив, що призупинення ліцензії суддею Баришівського районного суду є абсурдною.

«Деякі індивідууми судової системи ухвалюють рішення, які не налазять на голову», — сказав він.

Також, Гройсман дав доручення Мін’юсту підготувати персонального листа в усі органи судової влади, щоб розглянути кожен подібний випадок.

«Я боротимусь проти свавілля. Я завжди стояв і стоятиму на стороні закону. Але я буду використовувати всі публічні й юридичні можливості для боротьби із сумнівними рішеннями», — сказав він.

Як повідомляв УНІАН, 24 травня 2019 року Баришівський суд Київської області виніс ухвалу про призупинення дії ліцензії української авіакомпанії SkyUp Airlines.

У документі наголошується, що дане рішення було ухвалено у зв’язку з позовом Пасенко Оксани, з посиланням на системне невиконання зобов’язань перед клієнтами, затримки рейсів і відсутність контролю за виконанням норм авіаційної безпеки.

У свою чергу, в авіакомпанії SkyUp вже повідомили, що дану ухвалу було оскаржене SkyUp у Київському апеляційному суді 5 червня 2019 року.Джерело статті: “https://www.unian.ua/economics/transport/10583613-ministr-infrastrukturi-prokomentuvav-skandal-iz-aviakompaniyeyu-skyup.html”

Другие материалы в этой категории: Борис Ложкин — продать в кредит »