Андрій Разін назвав причину хвороби Заворотнюк

Андрій Разін назвав причину хвороби Заворотнюк
14.09.2019 16:59
Андрій Разін назвав причину хвороби Заворотнюк

Відомий російський продюсер Андрій Разін підтвердив страшне захворювання актриси Анастасії Заворотнюк та розповів, що це могло статися з актрисою через процедуру омолодження стовбуровими клітинами.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на КП.

Loading...

«Вона зараз в комі, без свідомості, нікого туди не допускають, крім чоловіка. Я вчора подзвонив лікарям, які її спостерігають, запитав – можна відвідати? Кажуть, ні – ми її ввели вчора в штучну кому, на жаль, їй залишилося жити кілька днів. Всі можливі методи лікування вона пройшла, але почалася стадія – набряк мозку. На жаль, лікарі тут безсилі”, – розповів Разін.

За його словами, про хворобу Заворотнюк дізналася близько півроку тому. Нібито їй поставили такий самий діагноз, як Дмитру Хворостовському та Жанні Фріске – рідкісний вид раку мозку – гліобластома.

Також Разін поділився власною думкою, що здоров’я актриси підкосили стреси і процедура омолодження стовбуровими клітинами.

«Пам’ятаю, ще років 15 тому вона мені говорила:”Ти не пробував стовбурові клітини? Нова методика омолодження, продовжує життя – за нею майбутнє”. Тоді це було модно, багато артистів, в тому числі і Жанна Фріске, цим захоплювалися, хотіли бути вічно молодими», – розповів він.

Нагадаймо, через важкий стан лікарі були змушені припинити інтенсивне лікування російської актриси, зірки серіалу “Моя прекрасна няня” Анастасії Заворотнюк, яка напередодні потрапила в реанімацію.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

Джерело статті: “http://fromua.news/article/5930464/andriy-razin-nazvav-prichinu-hvorobi-zavorotnyuk/”

Другие материалы в этой категории: Борис Ложкин — продать в кредит »