Фашик Донецький: Як наступник Мотороли принижує колаборантів

14.09.2019 18:30

Давайте поговоримо про будні колаборантів, особливо про тих, хто прийшли з нізвідки і не воїни від слова зовсім.

Взяти того ж змінника моторылы, жогу володимира або позивного воху з озу дыныры спарта — це чувак, який боїться передовий як кремль того, що в Україні всі почнуть розмовляти Українською. Правда, коли воха в тилу — він ну вааааще апассный тип, хоча реально — це колишня шістка собаки — арсена павлова і донощик.

Не так давно воха знову налажал і по великому: він особисто прострілив ногу в кабінеті коллаборанту за прізвищем Рижков. Рижков, він же позивний Веселий, він же командир 2-го відділення 2-ї групи 2-ї роти опз спарта трошки здивувався, шо начальник, тобто воха, взагалі перестав відчувати землю під ногами і образився. Дуже.

Воха взагалі цікавий персонаж: це колишня шістка, несподівано стала князем, яка вважає себе мало не богом. Воха викликає огиду і ненависть навіть вже у своїх бійців, адже систематично особисто б’є і молодняк, і обстріляних бійців, так называемыхвытиранов дыныры. Саме епічне те, що жога, він же воха, він же командир озу спарта, тупо намагається бути схожим на дохлого моторылу иименно у нього вкрав звичку карати винних бійців з допомогою кулаків і з застосуванням особистого табельної зброї [ну, чувак любить стріляти по руках і ногах, а шо тут такого ?].

З боку покарання від вохи виглядають епічно, адже підлеглі жоги розуміють, що всі ці понти зі стріляниною — це не більше, ніж спроба вохи змусити поважати командира, себе тобто, або боятися. А чому? Тому що боєць або полководець колишньої із шістки і хлопчика на побігеньках ніякої, швидше жигулі виграють формулу 1, ніж воха змусить бійців озу спарта себе поважати як бійця.Джерело статті: “http://povin.com.ua/231430-14-09.html”

Другие материалы в этой категории: Борис Ложкин — продать в кредит »