Новим головою Тернопільської ОДА стане місцевий підприємець Ігор Сопель

Новим головою Тернопільської ОДА стане місцевий підприємець Ігор Сопель
09.10.2019 19:11
Новим головою Тернопільської ОДА стане місцевий підприємець Ігор Сопель

Новим головою Тернопільської ОДА стане Ігор Сопель. Відповідний проект указу президента України Володимира Зеленського погодив Кабінет міністрів України на засіданні в середу, 9 жовтня, повідомила агенція «Інтерфакс-Україна».

Об этом сообщает http://therichjerksite.com

Ігор Сопель балотувався до Верховної Ради на позачергових парламентських виборах по 166 виборчому окрузі (Теребовлянський, Бучацький, Монастириський, Гусятинський райони) від президентської партії «Слуга народу», однак за підсумками голосування посів друге місце. Його обігнав самовисуванець Микола Люшняк.

Ігор Сопель проживає в Хоросткові Гусятинського району Тернопільської області. Там він народився, а після здобуття освіти інженера-механіка працював на місцевому цукровому заводі. З 2003 року почав займатися підприємницькою діяльністю, також очолює хоростківську федерацію футболу.

Він володіє магазином і кіоском у Хоросткові, свідчить його декларація за 2018 рік.

За 2018 рік Сопель заробив 965 тис. грн від підприємницької діяльності і отримав 44,6 тис. грн зарплати, будучи керівником Хоростківського регіонального структурного підрозділу ТОВ «Агробізнес».

Його дружина Ольга Сопель є депутаткою Хоростківської об’єднаної територіальної громади і теж працює в ТОВ «Агробізнес». Між тим видання Politerno звернуло увагу на те, що дані про дружину, які вказав Сопель у своїй декларації, частково не збігаються з даними декларації самої дружини.

Крім того, як свідчить інформація з профілів Сопелів у Facebook та Instagram, вони перебували у близькому товаристві з представниками «95-го кварталу» – студії, яку створив Зеленський. Зокрема, до того, як Володимир Зеленський та партія «Слуга народу» потрапили до влади, подружжя Сопелів викладало спільні фото з Юрієм Корявченковим (нині нардеп від «Слуги народу»), Євгеном Кошовим, Степаном Казаніним, Володимиром Зеленським та іншими.


Джерело статті: “https://zaxid.net/novim_golovoyu_ternopilskoyi_oda_stane_mistseviy_pidpriyemets_igor_sopel_n1490665”

Другие материалы в этой категории: Борис Ложкин — продать в кредит »